Náš tým

Eva Holkupová

Během studijních let jsem měla poprvé tu čest seznámit se s jógou, která mi pozvolna začala transformovat život ve všech směrem. Ne nadarmo se totiž říká, že jóga nám do života vstoupí vždy, když to nejvíce potřebujeme. Díky józe jsem získala pozitivní vztah k pohybu, ke svému tělu a poprvé jsem dokázala pracovat se svým dechem.

Vystřídala jsem celou řadu stylů jógy. Ve své vlastní praxi postupně ubírám na dynamice, pozice zjemňuji a soustředím se na vědomou práci s dechem a energií.

Považuji se za věčnou studentku jógy. Zajímá mě totiž vše. Jógová filosofie, základy jógy i nové styly a jejich přesah do moderního světa. Nadšeně hltám veškeré informace, které se mi dostávají formou literatury i dalšího vzdělávání.

Jóga je součástí mého života. Velice si vážím možnosti předávat krásu jógy dál.

Marie Šárová

Od dětství jsem se věnovala sportu, především tanci a běhu. Byla jsem velmi zaměřena na dynamiku a výkon. Jednoho dne si ke mně našla cestu jóga a já ji začala pravidelně praktikovat. Velice rychle jsem poznala její benefity a postupně jsem začala měnit pohled sama na sebe. Dnes je to již více než 15 let a já stále nedám na jógu dopustit.

Vzhledem k svému sportovnímu založení mi jsou nejbližší styly power jóga, dynamická jóga a vinyasa flow jóga. I když se jedná o dynamické styly, kladu v nich důraz na spojení sama se sebou a vědomý dech.

Marie Šárová

Nela

Jóga pro mě není jen ásanami na podložce nebo sérií pozdravů. Jóga pro mě představuje úžasnou cestu dovnitř sebe sama, cestu poznání a svobody. Pomáhá mi k nalezení odpovědí na otázku "Kdo vlastně jsem?“, zklidnění (někdy hlasité) mysli a protažení celého těla. Každý si v lekci jógy může najít, přesně to, co potřebuje a přizpůsobit si ji svým aktuálním potřebám a náladě.

Jsem nadšenkyní jógy, vnitřního ticha, osobního rozkvétání a také milovnice (sebe)učení. Mým cílem je provést Vás jógovou praxí a ukázat Vám, co vše krásné jóga, meditace a relaxace mohou přinést do Vašeho života a jak uvědomění si své vnitřní síly obohatí Vaší životní cestu.

Zakládám si na kvalitním slovním vedení, abyste mohli mít skrze celou lekci zavřené oči a dostat se tak ještě hlouběji do svého nitra. Zastavit se v ásaně tak, aby to pro mé tělo bylo akorát, procítit ji a prodýchat, to vyžaduje určitou praxi. Věřím, že každý můžeme dosáhnout všeho, čeho doopravdy dosáhnout chceme. Pojďme to společně zkusit. Jo, a! Ráda mezi ostatní šířím energii a úsměv. Těším se. :-)


Marie Hien Daová

S jógou jsem se seznámila někdy na střední škole a našla si mě zpátky před 4 lety, kdy jsem jí nejvíc potřebovala. Pomohla mi s roztěkaností, úzkostí a vybalancování mého pracovního života. 

 

Praktikuji a lektoruji převážně dynamickou Vinjásu flow, se zaměřením na propojení dechu s pohybem. Mým cílem je dosažení “meditace v pohybu”. Dále se specializuji na Hatha jógu, ve které kladu důraz na správnosti provedení ásan.

 

A co vlastně pro mě znamená? 

Joga se stala mým životním stylem, kdy s opuštěním mé jógamátky teprve začíná má opravdová jógová praxe.