Náš tým

Eva

Během studijních let jsem měla poprvé tu čest seznámit se s jógou, která mi pozvolna začala transformovat život ve všech směrem. Ne nadarmo se totiž říká, že jóga nám do života vstoupí vždy, když to nejvíce potřebujeme. Díky józe jsem získala pozitivní vztah k pohybu, ke svému tělu a poprvé jsem dokázala pracovat se svým dechem.

Vystřídala jsem celou řadu stylů jógy. Ve své vlastní praxi postupně ubírám na dynamice, pozice zjemňuji a soustředím se na vědomou práci s dechem a energií.

Považuji se za věčnou studentku jógy. Zajímá mě totiž vše. Jógová filosofie, základy jógy i nové styly a jejich přesah do moderního světa. Nadšeně hltám veškeré informace, které se mi dostávají formou literatury i dalšího vzdělávání.

Jóga je součástí mého života. Velice si vážím možnosti předávat krásu jógy dál.

Marie

Od dětství jsem se věnovala sportu, především tanci a běhu. Byla jsem velmi zaměřena na dynamiku a výkon. Jednoho dne si ke mně našla cestu jóga a já ji začala pravidelně praktikovat. Velice rychle jsem poznala její benefity a postupně jsem začala měnit pohled sama na sebe. Dnes je to již více než 15 let a já stále nedám na jógu dopustit.

Vzhledem k svému sportovnímu založení mi jsou nejbližší styly power jóga, dynamická jóga a vinyasa flow jóga. I když se jedná o dynamické styly, kladu v nich důraz na spojení sama se sebou a vědomý dech.

Marie

Lenka

Jóga mi přišla do života v momentě, kdy ji moje tělo i má mysl potřebovaly nejvíce. V okamžik, kdy mi tělo dalo jasný signál STOP. V životě se nikdy nic neděje jen tak, vše má svůj důvod, svůj smysl. A dneska jsem za tu vystavenou stopku nesmírně vděčná, protože tehdy začala má nekonečná cesta k sobě sama. Nekonečná cesta hledání a nalézání, cesta otazníků, odpovědí, cesta pokusů a omylů. 

Od malička jsem byla díky mým rodičům dost aktivní a to mi zůstalo dodnes. Ráda propojuji sílu s dechem, zastavením se a zklidněním. Střídat všechny různé fáze. Může to znít jako klišé, ale jóga mi tohle všechno dává. Jen v józe jsem našla sama sebe. V józe nacházím vše, co moje tělo i mysl potřebuje - pohyb, dynamiku, ale zároveň neskutečný klid. A i když je to téměř (teprve) deset let, těší mě, že pořád jsem vlastně na začátku. Nadšená jogínka, která se těší z každé další cesty, z každého dalšího krůčku vpřed, z každého sebevzdělávání, posouvání sebe sama, svých hranic a budu ráda, pokud budu moci své poznatky, svou energii, radost z jógy, předávat dál. Jóga není móda, i když se to tak někdy může zdát. Jóga je cesta, která pokud vás chytne, už vás nepustí ...


Lenka

Jsem nadšená sportovkyně, milovnice cestování a dobré kávy, lékařka a máma. Jógu praktikuji více než deset let, nejprve jako kompenzaci k vrcholovému sportu, následně jsem její benefity ocenila během sedavého studia a zaměstnání, dokonale mi protáhne tělo a vyčistí hlavu. Absolvovala jsem kurz instruktora jógy Yoga Teacher Training 200 h u Briohny Smith. Nejbližší jsou mi dynamické styly jógy typu vinyasa. 

Ve svých lekcích kladu důraz nejen na správnou techniku asán, ale především na pozitivní atmosféru, motivaci, dech a závěrečnou šavásanu.Týna

Jsem Týna. Vystudovaná lékařka, nutriční terapeutka a lektorka. Jóga mě provází od mých 6 let, kdy jsem "skrz videokazetu" navštívila svou první lekci a začala s jógou koketovat a vyhledávat různá videa, časopisy a nakonec i studia a kurzy. Jsou dny, kdy nejraději buduji flexibilitu a mé milované záklony, jsou dny, kdy se jdu na podložku "zničit" a jsou dny, kdy se učím být jen sama se svým dechem. Moc ráda propojuji ajurvédské chápání těla s mou vystudovanou západní medicínou a hlavně ráda praktikuji jógu společně s ostatními, někde, kde si můžeme navzájem předat energii.Míša

Má cesta k józe začala na mateřské dovolené. Tehdy jsem se začala zabývat celostním způsobem života a vším, co v životě pomáhá po duševní i fyzické stránce. Ve studiu Vás provázím hatha jógou a také jógovými lekcemi pro děti. Jóga je pro mne o prožitku ve svém těle, vnímání svého dechu a uvědomění si jiskry života, kterou díky józe probouzíme. 
Lia

Ahoj, moje meno je Lia. Prvu hodinu jogy som absolvovala v roku 2015 a myslela som si, ze to nezvladnem do konca 😅🙈 Neprisla okamzita laska, ale postupne som sa k joge vracala. Nakoniec sa dostavil ten povznasajuci pocit a ja som sa do jogy zamilovala. Plne som zacala praktikovat v roku 2018 az to vyvrcholilo silnym pocitom, ze joga je moja celozivotna cesta. Rozhodla som sa v roku 2022 prihlasit na 200h YTT k Lenke Minarik a Sare Tichej. Vdaka ich znalostiam , trpezlivosti a laske som si prehlbila nie len fyzicku asanovu prax, ale nabrala vedomosti a skusenoti z historie, filozofie, anatomie, spirituality, chakier, a naucila sa spievat mantry. Zamilovala sa do Pranayamy a sanskritu.

Na hodinach sa venujem Hatha joge, Yin joge, Vinyase, ale i meditaciam a spominanej pranayame - dychovym cviceniam so zamerom.


Daniela


Jmenuji se Daniela. Po mnoha letech studií a práce v oboru, který mě nenaplňoval, jsem se rozhodla vzít své osobní štěstí do vlastních rukou a vydala se zcela odlišným směrem a začít dělat něco, co mě zajímá, baví a především mi dává smysl. Vždycky mě zajímala výživa, psychologie a osobní rozvoj, později mě to začalo táhnout také k józe, ajurvédě, aromaterapii, fytoterapii. 


Vystudovala jsem psychologii stravování, které se dnes věnuji a propojuji tak psychologii a výživu v jedno. Vedle toho se věnuji marma terapii - masáži pracující s energetickými body na těle, vycházející z ajurvédy. Baví mě propojení fyzického těla, mysli, emocí a duše v jeden celek a ráda objevuji, jak tohle všechno spolu dohromady funguje.