ACCESS BARS®

Metoda ACCESS BARS® vznikla v roce 1990 v USA. Je velmi uznávaná mezi terapeuty a psychology, ve velkých korporacích, ve školách a u lidí s nejrůznějšími závislostmi a psychickými problémy. Je účinná a trvalá.
Access Bars® je systém 32 bodů na hlavě, kterých se lehce dotýkáme v určitých kombinacích. Každý bod je napojen na určitou životní oblast a na konkrétní téma. Během sezení tělo a mysl uvolňuje a rozpouští všechny myšlenky, emoce a pocity, které mají negativní nebo pozitivní náboj, tzn. jsou v polaritě. Tato polarita nám brání vidět věci takové, jaké jsou, drží nás často v dramatech, traumatech, lítosti, žárlivosti, pochybnostech, vině, hanbě, zlosti, strachu atd. Během sezení se zpomalí mozkové vlny, tím se tělo maximálně uvolní, začne postupně uvolňovat a rozpouštět emocionální náboj na všech úrovních.

 

Metoda Access Bars® přináší lehkost, klid a uvolnění a často tzv. prázdnou hlavu. Při každém dalším sezení klientovo tělo uvolňuje omezení a bloky z hlubších vrstev vědomí a nevědomí. Tím dochází k významné osobní změně. Najednou všechno vnímáme bez soudů a negativních emocí a díky tomu dokážeme měnit nefungující vztahy a situace. Vzniká prostor pro nové volby a nové možnosti v našich životech. Zůstane nám jen to, co jsme opravdu my a stav RADOSTI a VDĚČNOSTI.

 

Samotné sezení Access Bars® trvá 60 minut. Klient leží oblečený a pod dekou na pohodlném relaxačním lehátku pod dekou. Velmi často se stává, že klient při obdržení BARS usne nebo se dostane do hluboce uvolněných stavů. Sezení je vhodné absolvovat minimálně 5krát s takovými časovými rozestupy, které vyhovují klientovi, ideálně 1x týdně, max. 1x za 14 dní. Čím vícekrát Access Bars® absolvujete, tím větším přínosem bude pro vaše tělo a mysl.


Sezení Access Bars® je vhodné i pro děti, miminka, těhotné ženy a seniory.


Účinky Access Bars®:

  • Uvolnění stresu a napětí

  • Uvědomění si toho, kdo opravdu jsme, co opravdu chceme, a co nám opravdu přináší radost

  • Odstranění psychických problémů jako jsou deprese, úzkosti, strachy, fobie, nespavost

  • Pomoc při obtížných životních situacích, zbavení se různých závislostí

  • Snížení hyperaktivity a agresivity u dětí, odstranění poruch chování u dětí

  • Vede k celkovému rozvoji osobnosti na psychické a fyzické úrovni

  • Vhodné a přínosné i pro autisty a pacienty s Alzheimerovou chorobou

ACCESS BARS®:  1000Kč
- nutno rezervovat 24 hodin předem